تغییر دکوراسیون در آپارتمان های مسکن مهر

تغییر دکوراسیون در آپارتمان های مسکن مهر

هرگاه نام دکوراسیون منزل را می شنویم ناخودآگاه زیبایی و هماهنگی در ذهنمان تداعی می شود . برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل ، نیاز نیست همه چیز را از ابتدا تهیه کنیم و دور هم بچینیم ، می توان با صرف کمترین هزینه ، تنها با داشتن ایده های خلاقانه و صحیح ، به چهره ای جدید از خانه رسید و احساس شیرینی به همه اعضای خانواده هدیه داد. در این مقاله می خواهیم درمورد تزیین چند بخش مهم در آپارتمان های مسکن مهر که می تواند بر روی زیبایی خانه شما تاثیر بسازیی بگذارد صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چگونه در آپارتمان خود فلفل به عمل آوریم؟

چگونه در آپارتمان خود فلفل به عمل آوریم؟

فلفل گیاهی‌ است با بوته های یک ساله، محل اصلی و اولیه آن را سواحل آمریکا می دانند. ساقه های این گیاه تا ارتفاع ۷۰ سانتی‌متر می رسد. برگ های آن به رنگ سبز تیره، کشیده و نوک تیز بوده و گل ها به رنگ سفید و بصورت تک تک و جدا ازیک‌دیگر درانتهای ساقه نمایان میگردد. میوه این گیاه را که همان فلفل باشد بنا به انواع آن (خوراکی – زینتی) به رنگ های: سرخ، سبز، زرد و بنفش و به اشکال مختلف نازک کشیده، ضخیم و گوشتی کشیده، ضخیم و گوشتی کوتاه، کُروی شکل کوچک (مانند گیلاس) بیضی شکل و کُروی بزرگ (مانند گوجه فرنگی) می توان مشاهده کرد.

معرفی گل کوکب، گلی مناسب فصل تابستان

معرفی گل کوکب، گلی مناسب فصل تابستان

یکی از همه پسندترین گیاهانی که میتونید به راحتی در باغچه و داخل آپارتمان پرورش بدید همین گل زیبا هست که در گونه های رنگی مختلف و معطر میتونید پیدا کنید و محیط زندگی خودتون رو زیباتر کنید. در این مطلب به بررسی نگهداری و نیازهای این گل می پردازیم و نحوه تکثیر آن را هم ذکر خواهیم کرد پس با ما همراه باشید

چطور با انواع ساکولنت محیطی زیبا داشته باشیم

چطور با انواع ساکولنت محیطی زیبا داشته باشیم

در این مقاله می‌خوایم ساکولنت‌ها رو معرفی و به سوالاتی که در این زمینه هست رو پاسخ بدیم تا با خوندن این مقاله از شگفتی‌های کم نظیر این گروه از گیاهان آشنا بشید. گیاهانی که با ظاهر خاص و زیبای خود می‌تونن در شرایط بسیار سخت به بقا و رشد خود ادامه دهند و محیط‌های کوچک و بزرگ بسیاری را با حضور خود زینت ببخشند. پس با ما همراه باشید

گیاه آپارتمانی پتوس

گیاه آپارتمانی پتوس

گیاه آپارتمانی پتوس هیچ گونه حشره ای ندارد و یکی از بهترین گیاهان برای داخل منزل است که علاوه بر زیبایی باعث حفظ رطوبت هوا نیز می شود.