ادامه ...

جدیدترین های تصاویر گلبهار

دریاچه مصنوعی سنجاقک

روستای فریزی

روستای فریزی

روستای فریزی

ادامه ...

دانستنی ها و مقالات

مدیریت خشم

مدیریت خشم

درک صحیح و آگاهی از خشم به عنوان یک عامل اساسی در بهبود کیفیت زندگی ثابت شده است. عدم مدیریت خشم می‌تواند منجر به تأثیرات منفی بر روابط اجتماعی، سلامت روانی و حتی فیزیکی شود. آگاهی از این غریزه و یادگیری مهارت‌های کنترل آن، فرد را قادر می‌سازد تا بهترین تصمیمات را در شرایط دشوار بگیرد و باعث بهبود ارتباط با خود و دیگران شود.

سه شنبه 14 آذر 1402 /5
بازار هدف و انواع آن

بازار هدف و انواع آن

یکی از اقدامات حیاتی کسب و کارها، انتخاب بازار هدف صحیح است. گویا، هر کسب و کار در توانایی جلب توجه مخاطبان، خلق تفاوت و ارائه چیزی منحصر به فرد به مشتریان، به دنبال یافتن راهی بهتر برای نفوذ به بازار است. با ما همراه باشید تا به کسب اطلاعاتی مفید در این زمینه بپردازیم.

یکشنبه 12 آذر 1402 /12
دوست شدن و معیارهای دوست خوب

دوست شدن و معیارهای دوست خوب

این مقاله برآن است که بدون توجه به جنسیت، راهکارها و معیارهایی را ارائه دهد که به هر فردی، در هر زمانی و در هر محیطی کمک کند تا دوستان جدید پیدا کند و روابط فرهنگی و اجتماعی خود را تقویت کند.

چهارشنبه 8 آذر 1402 /41
از برنامه‌ ریزی شخصی تا مدیریت پروژه

از برنامه‌ ریزی شخصی تا مدیریت پروژه

آیا به دنبال راهنمایی برای بهترین استفاده از زمان خود و مدیریت پروژه ‌هایتان هستید؟ در این مقاله، پای اصول برنامه ‌ریزی را در زندگی روزمره و مدیریت پروژه شما باز می‌کنیم، با خواندن این مقاله، به راحتی می‌توانید اهداف خود را تعیین کرده و با استفاده از اصول برنامه‌ریزی، به سمت موفقیت حرکت کنید.

یکشنبه 5 آذر 1402 /24
راه‌اندازی کسب و کارهای کوچک

راه‌اندازی کسب و کارهای کوچک

راهنمایی برای ایجاد کسب و کارهای کوچک، از برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیریت مالی تا ایجاد برند و مدیریت عملیات. با استفاده از این راهنما، می‌توانید کسب و کار خود را ایجاد کرده یا بهبود دهید و به سمت رشد پویا حرکت کنید.

چهارشنبه 1 آذر 1402 /22
مدیریت هزینه‌ها برای افرادی با درآمد محدود

مدیریت هزینه‌ها برای افرادی با درآمد محدود

اگر شما یکی از افرادی هستید که با چالش‌های مالی روزمره روبرو هستید، این مقاله یک راهنمای عملی برای مدیریت هوشمندانه هزینه‌ها و بهبود وضعیت مالی شماست. از ایجاد بودجه تا استفاده از تخفیف‌ها، مطالب این مقاله به شما کمک می‌کنند تا با درآمد محدودتان به بهترین شکل ممکن زندگی کنید.

یکشنبه 28 آبان 1402 /30
کار تیمی و تکنیک‌ های افزایش کارایی

کار تیمی و تکنیک‌ های افزایش کارایی

مطالعه این مقاله به شما کمک می کند تا از اصطکاک های بی مورد درون تیم آگاه شوید و تیم بصورت موثر با سرعتی مطلوب، بدون توقف حرکت نماید. همچنین به بررسی اصول و مفاهیم کلیدی کار تیمی می‌پردازیم و راهبردهایی را ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کند تا تیم خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و به اهداف مشترک دست یابید.

جمعه 26 آبان 1402 /28
قواعد صحیحِ پوشیدن و ایجاد استایل شخصی

قواعد صحیحِ پوشیدن و ایجاد استایل شخصی

در این مقاله به اطلاعاتی درباره تناسب رنگ‌ها، ترکیب الگوها، و اصول ترکیب لباس با جواهرات و لوازم جانبی خواهیم پرداخت. شما می توانید با افزایش دانش خود در این زمینه و تلفیق آن با سلیقه ی زیبای شخصی خودتان، استایل خود را به یک هنر تبدیل کنید و با اعتماد به نفس بیشتر به جامعه بپیوندید.

جمعه 19 آبان 1402 /54
بازار گلبهار دات آی آر

بازار گلبهار دات آی آر


با خرید از بازار گلبهار به رونق مشاغل خانگی گلبهار کمک کنید
در بازار گلبهار دات آی آر تلاش می کنیم تا یک تجربه خوب از خرید اینترنتی و خدمات کسب و کار نوین در شان کاربران و مشتریان خود ارائه دهیم.

بازدید امروز

بازدید هفته

بازدید ماه

بازدید کل