درباره بازار گلبهار

 

سلام و عرض ادب خدمت همشهریان گرامی

من رضایی هستم مدیر سایت بازار گلبهار. امیدوارم هر کجا هستید حالتون عالی، تن تون سالم و دل تون شاد باشه. 

من در این نوشتار میخوام کمی در مورد رسالت سایت بازار گلبهار توضیح بدم و اینکه شما به عنوان شهروندان شهر گلبهار با استفاده از بازار گلبهار به چه منافعی دست پیدا میکنید.

 همونطور که میدونید هر کسی در این دنیا رسالتی داره که برای اون خلق شده و وظیفه داره این رسالت رو در وجود خودش شناسایی و بارور کنه.

 یکی از اهداف مهم این رسالت ها اینه که میخواد ما آدم ها رو ماندگار و جاودانه کنه و در واقع قراره ردپایی از ما در این دنیا توسط این رسالت ها به جا بمونه و قطعاً چیزی در این دنیا ماندگار هست که بر روی دیگران تاثیرگذار باشه.

 

اما یک سئوال مهم

ما چطور میتونیم بر روی دیگران و همنوعان خودمون تاثیرگذار باشیم؟

یکی از راههای این کار رفع نیاز همنوعان و همشهریان خودمونه.

در واقع ما با برآورده ساختن نیازهای افراد جامعه میتونیم در اونها تاثیرگذار باشیم و این تاثیرگذاری کمک میکنه به ماندگاری ما.

ما در بازار گلبهار چندین هدف رو دنبال میکنیم که امیدواریم به لطف خدا و یاری شما عزیزان بتونیم به اونها دست پیدا کنیم.

هدف اول: رفع نیازهای اقتصادی مردم گلبهار

این رفع نیازها در دو حالت اتفاق میافته:

حالت اول: بعضی از همشهریان عزیز در منزل خودشون به تولید و ساختن کالاهایی مشغول هستند که علاقه یا توانمندی اونهاست ولی معمولاً در فروش محصولات خودشون دچار مشکل و محدودیت هستند، این دوستان میتونند تبلیغات و فروش محصولات خودشونو به بازار گلبهار واگذار کنند و با خیالی آسوده به تولید خانگی خودشون بپردازند.

حالت دوم: در این حالت وظیفه بازار گلبهار رفع نیازهای خرید ملزومات شهروندانه که برای خیلی از دوستان بواسطه سکونت در مسکن مهر و دور بودن از مرکز شهر به یک معضل تبدیل شده و ما بر اساس سفارش شما عزیزان کالا و محصولات موردنیازتون رو ارسال میکنیم.

هدف دوم ما توانمندسازی شهروندان در جهت رفع نیازهای مالی خود و خانواده شونه که این هدف با یادگیری موارد مرتبط با کسب و کار و پشتکار شما عزیزان محقق میشه.

در بازار گلبهار خدمات کوچینگ و آموزش در راستای راه اندازی کسب و کار، رشد کسب و کار، مدیریت مالی، بازاریابی، فروش و ... ارائه خواهد شد که این خدمات با هدف ایجاد تغییر، رسیدن به پول و کسب درآمد، افزایش رفاه نسبی خانواده ها، خودکفایی مالی و افزایش رونق کسب و کار طراحی شده است.

 شما با مراجعه به بازار گلبهار و استفاده از خدمات اون علاوه بر افزایش رونق در کسب و کار مغازه دارهای گلبهار باعث افزایش اطلاعات تجاری و کاری خودتون هم میشید که بعد از مدتی میتونید به یک کارآفرین خودساخته تبدیل بشید.

 

بازار گلبهار ويژگي هاي خاصي داره ...

پشتيباني  7 روز هفته، ضمانت پرداخت، تحویل درب منزل، نماد اعتماد الکترونیک، نشان ملی رسانه های دیجیتال و ده ها ويژگي برجسته ديگر که خودتان خواهيد ديد ...

 

در انتها امیدوارم تمام افرادی که در شهر گلبهار به دنبال کسب درآمد و موفقیت در زندگی و کارشون هستند، عضو بازار گلبهار بشن و ما رو با رهنمودها و پیشنهادهای خودشون یاری کنند.آرزوی من برای شما اینه که:

همیشه استاد تغییر باشید نه قربانی تقدیر

 

 

اعتمادسازی

بازار گلبهار دات آی آر اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را برای شما به صورت کامل فراهم می کند

 

 نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت، صلاحیت فروشگاه را جهت کسب و کار اینترنتی تأیید می کند. 

بازار گلبهار دات آی آر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

جهت مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

بازار گلبهار دات آی آر جهت افزایش اعتماد سازی، دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال است.

جهت اطمینان لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

شما می توانید با آسودگی و اطمینان کامل پرداخت خود را در درگاه امن بانک ملت انجام دهید

 

ضمناً شما می توانید جهت رسیدگی به کم کاری بازار گلبهار از لینک زیر استفاده کنید.

رسیدگی به کم کاری