تخلیه پیست اسکی شیرباد

تخلیه پیست اسکی شیرباد دولت آباد گلبهار

⏹️ بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلبهار؛ ابراهیم قاسم پور فرماندار شهرستان ضمن تشکر از همه عزیزانی که در بحران مسیر پیست شیرباد به صورت شبانه روزی تلاش و حضور میدانی داشتند، اعلام کرد: در پی شروع بارش برف در این مسیر تعداد زیادی وسیله نقلیه به همراه سرنشینان به جهت حجم بالای وسیله نقلیه و لغزنده شدن مسیر دچار مشکل شدند که بلافاصله با تشکیل جلسه مدیریت بحران در استان و شهرستان و دستورات استاندار محترم کلیه اعضای مدیریت بحران استان و شهرستان در محل به صورت میدانی حاضر شده و با استفاده از ظرفیت نیروهای دولتی، امدادی، نظامی، انتظامی، مردمی و... به امداد رسانی به مردم پرداختند که با بازگشایی مسیر، رساندن سوخت، غذا، پتو و... به خودروها و افراد در مسیر امداد رسانی گردید.
وی افزود: بلافاصله از ظرفیت مساجد برای اسکان و تهیه وسیله نقلیه برای افراد در راه مانده انجام شد و بعدازظهر مجموعه پیست شیرباد هم که تعدادی شب قبل در آنجا اسکان یافته بودند، تخلیه گردید.

⏹️همچنین تصریح کرد: خوشبختانه گزارشی از سمت دستگاه‌های مربوطه از تلفات جانی نداشتیم و در حال حاضر شرایط عادی است ولی مردم عزیزی که احتمالا وسایل نقلیه آن‌ها به علت نقص فنی یا هر مورد خاصی هنوز در مسیر است حتما هنگام انتقال وسیله از مسیر فوق با عنایت به یخ‌زدگی و لغزنده بودن مسیر، حتما رعایت کامل نکات ایمنی و زنجیر چرخ را داشته باشند.


⏹️در پایان فرماندار گلبهار از مردم خواست به منظور پیشگیری از هرگونه مورد احتمالی در مسیر فوق خودداری کنند.

منبع: روزنامه قدس

نظر بدهید