سرعت گرفتن احداث قطار مشهد - گلبهار

سرعت گرفتن احداث قطار مشهد گلبهار
⭕ احداث قطار «مشهد - گلبهار - چناران» سرعت می‌گیرد

⏹️ مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی، گفت: عملیات احداث قطار «مشهد - گلبهار - چناران» سرعت می‌گیرد و با برنامه‌ریزی مدون و تامین اعتبار باید تلاش کنیم مسیر تونل را هم موازی با خط یک به جلو ببریم.

⏹️ یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی به همراه جواد خدایی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان از پروژه ملی قطار «مشهد - گلبهار - چناران» بازدید به عمل آورد.

⏹️ مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در حاشیه این بازدید افزود: در برنامه امروز استاندار خراسان رضوی، از تقاطع و نقاط حساس مسیر قطار «مشهد-گلبهار-چناران» بازدید شد.

⏹️ داعی با بیان این مطلب که عملیات احداث قطار «مشهد-گلبهار-چناران» سرعت می‌گیرد افزود: با برنامه‌ریزی مدون و تامین اعتبار باید تلاش کنیم مسیر تونل را هم موازی با خط یک به جلو ببریم و مترو را تحویل بهره‌برداران اصلی یعنی مردم بدهیم.

⏹️ گفتنی است، پروژه قطار حومه‌ای «مشهد - گلبهار - چناران» در سال ۸۴ به تصویب شورای هماهنگی ترافیک کشور رسید و در سال ۹۱ عملیات اجرایی آن آغاز شده است. بر این اساس حد فاصل ۴۰ کیلومتری مشهد تا گلبهار از این طریق سهل‌الوصول‌تر شده و در ادامه چناران نیز به این پروژه افزوده شده تا شبکه ریلی مشهد و استان به نحوی به خط‌آهن مشهد - گرگان متصل شود.

منبع: شهرآرا

آیدا بشیری

نظر بدهید